SKUP AUT ZŁOMOWANIE WADOWICE

  • Skup aut Wadowice,złomowanie Wadowice, skupaut-zlomowanie.pl
  • Skup aut Wadowice,złomowanie Wadowice, skupaut-zlomowanie.pl
  • Skup aut Wadowice,złomowanie Wadowice, skupaut-zlomowanie.pl
01

BezplatnaWycena

>>
Wycenimy Twoje auto wg. marki i modelu oraz stanu technicznego - cennik >
02

SzybkiSkup aut

Jeszcze tego samego dnia pracownik będzie u Ciebie po auto lawetą !
03

SkupStarych aut

>>
Nie wiesz co zrobić ze starym samochodem? : Auto Złom Wadowice

o firmie : skupaut-zlomowanie.pl

Firma skupaut-zlomowanie.pl została założona przez grono przedsiębiorców z branży samochodowej. Od momentu powstania nasze usługi z zakresu skupu samochodów i recyklingu (złomowania pojazdów) zyskiwały na popularności, a aktualnie jest liderem na rynku wtórnym samochodów używanych w południowej Polsce. Firma auto-handel posiada rozległą sieć własnych punktów skupu w 3 głównych województwach : opolskie, śląskie, małopolskie.

Na podanym obszarze prowadzimy szeroko rozumiany skup samochodów za gotówkę oraz skup starych aut używanych przeznaczonych na złom. Prężny rozwój oraz wysokie zainteresowanie usługą sprawiło podniesienie jakości usług o negocjacje indywidualną cen oraz zaoferowanie Klientom odbiór bezpłatny pojazdu z w/w terenu.

Obecnie możemy pochwalić się nawiązaniem współpracy międzynarodowej na poziomie eksportu polskich samochodów oraz części używanych na rynki krajów tj. Ukraina, Egipt, Tunezja, Nigeria gdzie rozwijający się rynek motoryzacyjny chłonie polskie samochody i części używane.

Rozwój działalności w ubiegłym czasie stał się przyczyną do zakupu floty samochodów ( auto-lawet ) aby umożliwić dojazd do Klientów po samochody złomowane te powypadkowe, uszkodzone, bez ważnych opłat OC lub przeglądów, dzięki czemu jako nieliczni na rynku mamy możliwość skupu u Klienta.

Obecnie nasza firma zatrudia ponad 20 osób z działów logistyki, księgowości, pracowników fizycznych, operatorów maszyn i innych.

Nawiązaliśmy stałą współpracę z firmami - odbiorcami złomu na terenie Wadowicea na doskonałych warunkach, dlatego oferowane ceny przy ilości towaru są bezkonkurenyjne dla lokalnych punktów złomowania pojazdów.

Jesteśmy rzetelną firmą, a oferowane przez nas usługi oraz ceny zachęcają do współpracy.

W celu nawiązania z Nami współpracy zachęcamy do kontaktu telefonicznego z przedstawicielem.

Grupa skupaut-zlomowanie.pl

 

Co oferujemy ?

Skup aut za gotówkę Wadowice

Każda marka i model samochodu niezależnie od stanu i rocznika intersuje nasz skup samochodów... więcej

Skup i złomowanie pojazdów Wadowice
Oferta skupu starych samochodów przeznaczonych na części lub autozłom ... więcej
Legalnie skupujemy auta za gotówkę...
Zarejestowana działalność oraz wszelkie pozwolenia na skup, handel i złomowanie pojazdów zwiększa reputację oraz wiarygodność świadczonych przez nas usług... więcej
WEB network : Skup samochodów / Złomowanie samochodów